• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Робота з обдарованими

РОБОТА З ОБДАРОВАНИМИ


НТУ "Крила надії"

/Files/images/admin/104 копи.jpg

У ОЗО "Морозівський ліцей ім. Д.Поповича" значна увага приділяється роботі з обдарованими дітьми.

Багаторічний досвід підготовки учнів НВК, які досягли вагомих результатів на районних і обласних конкурсах-захистах наукових робіт, дозволяє зробити кілька принципо­вих висновків.

По-перше, оволодіння учнями науковими знаннями, практич­ними вміннями та навичками ор­ганізувати дослідницьку роботу — це ще не до кінця усвідомлений нами потужний резерв підви­щення ефективності шкільного навчального процесу, включення учнів до системи вищої освіти. Він виступає невід'ємним компонен­том системи розвиваючого і твор­чого розвитку учнів, його методо­логічна, теоретична й методична розробка є досить перспективною й актуальною проблемою.

По-друге, успішна наукова під­готовка учнів можлива за умов системної організації навчально-виховного процесу, усвідомлення всім колективом вчителів його необхідності, активним включен­ням до наукового процесу пред­метних методичних об'єднань учителів, введенням сти­мулюючих впливів участі учнів у дослідницькій роботі (наукових товариств, курсових робіт, гру­пову та індивідуальну підготовку наукових робіт), координацію на­укової діяльності закладу з нау­ково-методичними структурами району й області (МАН, науково-методичним центром, вищими навчальними закладами).

Для того, щоб обдарована дитина розкрилася, необхідно мати не тільки природні якості, але й хорошу освіту і відповідне соціальне се­редовище. Талановита дитина навчається, займається наукою, творчістю не за оцінку, не за винагороду, одним словом, не за похвалу, а тому, що їй подобається навчатись, вона от­римує задоволення від творчості звіту керівника школи, який про­ходив у червні поточного року. Без перебільшення можна сказати, що в школі на сьогоднішній день створена унікальна система роботи зі здібними й обдарованими дітьми, яка дозволяє готувати їх до пред­метних олімпіад, різноманітних конкурсів. Учнів НВК протягом остан­ніх років входять до складу збірної команди району для участі в ІІI етапі Всеук­раїнських олімпіад із предметів математики, правознавства, трудового навчання.

Плідній роботі педагогічного колективу сприяє розроблена «Програма розвитку обдарованих та здібних дітей», наявний банк даних обдарованих та здібних дітей, тісна співпраця педагогічного колективу з батьками та використання передового педагогічного досвіду з питань організації роботи з обдарованою молоддю.

/Files/images/admin/104 копи.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Травень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031