• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»

/Files/images/admin/104 копи.jpg

Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»

7 листопада 2016 року на базі Баришівського ЦПР «Мрія» відбувся районний етап змагально-мотиваційного заходу "Обери майбутнє", головним завданням якого є привернення уваги до проблем професійної самореалізації молоді. Захід проходив за підтримки Баришівського районного центру зайнятості.

Наша школа завжди відзначалася своєю активністю та амбіційністю. І тому щорічна участь у профорієнтаційному змагально-мотиваційному заході "Обери майбутнє" вже стала традицією.

Команда, тренером якої є Савчук Наталія Валеріївна, у такому складі: Вознюк Юлія , Вознюк Ірина, Мустафаєва Яна, Бусел Яна, Лисенко Анна, Савчук Катерина, Оцабера Ольга, Попович Влад, Максюта Дмитро завзято виборювали призове місце.

У залі вирувало справжнє свято творчих ідей школярів щодо уявлення та знань про світ професій. Учасники КВК в конкурсі «Візитівка» під час патріотично забарвленого презентаційного виступу розкрили індивідуальність команди. У «Рекламі професій» красиво, швидко, динамічно, з використанням малюнків, музики, речівки та віршів кожна команда презентувала одну з професій, актуальну в сфері сільського господарства. Напруження зростало з кожним конкурсом. За допомогою гумористичних запитань пройшов конкурс капітанів, де наша Вознюк Юлія жартувала найдотепніше, і набрала найбільшу кількість балів. Веселі та жартівливі пісні музичного конкурсу-презентації професій також не залишили нікого байдужим. Журі вкрай важко було визначити переможця. Перше місце виборола команда Морозівського НВК «Вибір є». Учасники гри отримали грамоти, подарунки та бурхливі оплески глядачів.

Після перемоги у І етапі змагань наша команда, 15 листопада 2016 року, взяла участь у ІІ етапі, який відбувся у стінах Бориспільського будинку культури.

Боротьба за перемогу точилася між 7-ма командами Київської області та була досить напруженою. Всі команди намагалися вразити публіку своїми виступами та залишити слід у серцях суворого, але справедливого журі.

В нелегкій боротьбі наша команда "Вибір є" посіла 4 місце.

Проведена гра подарувала і глядачам, і учасникам неймовірну кількість емоцій і, звичайно, довела, що вибір професії – це відповідальний крок у житті кожної молодої людини.

Вітаємо учасників команди та бажаємо їм подальших перемог, адже вони цього заслуговують!Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»

/Files/images/admin/104 копи.jpg

Виставка «Освіта в Україні. Освіта за кордоном»

/Files/images/admin/104 копи.jpg

Виставка «Освіта в Україні. Освіта за кордоном»

З 28 по 30 вересня 2016 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася найпрестижніша освітня подія року – виставка «Освіта в Україні. Освіта за кордоном» під гаслом «Навчайся в Україні». Учасниками були провідні ВНЗ нашої держави – університети, академії, інститути та коледжі. Виставка відбулася за сприяння Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Київської міської державної адміністрації та Національної академії педагогічних наук України.

Захід відвідало понад 1800 учнів, їхніх батьків та вчителів як з м. Києва, так і з регіонів України. Учням 11 класу Морозівського НВК разом із вчителем української мови та літератури Савчук Н. В.теж випала нагода відвідати виставку.

На заході відбулося налагодження контактів, обмін досвідом, творчими здобутками та професійними інтересами науково-педагогічних фахівців, учнів з представниками ВНЗ України, що дозволить збагатити досвід.

На головній сцені почесної Колонної зали КМДА представники вищих навчальних закладів яскраво презентували діяльність своїх вишів багаточисленним групам учнів старших класів, що надасть їм змогу у майбутньому зробити правильний професійний вибір, сформувати стійкий професійний інтерес, вірно обрати професію та вищий навчальний заклад для здобуття подальшої освіти.

Виставка «Освіта в Україні. Освіта за кордоном»Виставка «Освіта в Україні. Освіта за кордоном»Виставка «Освіта в Україні. Освіта за кордоном»Виставка «Освіта в Україні. Освіта за кордоном»Виставка «Освіта в Україні. Освіта за кордоном»Виставка «Освіта в Україні. Освіта за кордоном» /Files/images/admin/104 копи.jpg

Ярмарка покликань «Професія моєї мрії»

Ярмарка покликань «Професія моєї мрії»

З метою профорієнтаційної роботи в школі для учнів 1-6 класів у актовому залі школи 10 листопада 2015 року було проведено науково-розважальне шоу з елементами графіки.

Учні поринули у неймовірну подорож у світ професій з Лунтиком. Школярі дізнались як вибрати майбутню професію, які найбільш престижні професії в Україні та у світі. Дивлячись на розмаїття професій, представлених на виставі серед яких ветеринар і лікар, архітектор і актор, космонавт і пілот, фотограф, капітан та інші, можна з упевненістю сказати, що діти чудово орієнтуються у світі професій

Важливо проводити такі заходи щоб розширювалось уявлення підростаючого покоління про світ професій, їх актуальність на ринку праці.

Звичайно, школярі будуть ще змінювати думку про вибір професійного шляху, але в їхній пам’яті надовго залишиться проведений захід. Адже замислюватися над тим, «ким я хочу бути» потрібно уже сьогодні.

Вчитель української мови та літератури, педагог-організатор О.П.Петренко

Ярмарка покликань «Професія моєї мрії»

Ярмарка покликань «Професія моєї мрії»

Ярмарка покликань «Професія моєї мрії»

Ярмарка покликань «Професія моєї мрії»

Ярмарка покликань «Професія моєї мрії»

Ярмарка покликань «Професія моєї мрії»

Ярмарка покликань «Професія моєї мрії»

Ярмарка покликань «Професія моєї мрії»

Ярмарка покликань «Професія моєї мрії»

Ярмарка покликань «Професія моєї мрії»

/Files/images/admin/104 копи.jpg

ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКИ ПРОФЕСІЙ

/Files/images/admin/104 копи.jpg

Кажуть, що людина у житті народжується двічі: перший раз — коли з’являється на землі як жива істота, а другий раз — коли утверджується як особистість, коли обирає справу свого життя, свою професію. Цей важливий крок повинен бути добре виваженим, цілком усвідомленим, інакше чекає розчарування, даремно витрачені роки та обрати дорогу в житті, районний центр зайнятості щороку проводить «Ярмарки професій». Цього року саме нашому навчальному закладу випала честь проводити таку ярмарку на базі нашого навчального комплексу, у цьому заході взяли участь 50 учнів з Морозівського НВК та Бзівської школи.
Мета проведення ярмарки – можливість вирішення проблеми вибору професії, навчального закладу, професійної підготовки. Під час проведення ярмарки батьківські кошти. Випускникам шкіл доволі складно визначитись із професією та навчальним закладом.
Саме для того, щоб допомогти випускникам шкіл вірно здійснюється спілкування випускників шкіл з представниками професійних навчальних закладів. Ярмарок професій сприяє прямому контакту тих, хто пропонує навчання професії, і тих, хто обирає професію.
Присутні учні отримали вичерпну інформацію, від представників закладів, про різноманітні професії та спеціальності, за якими проводяться навчання в навчальних установах, перспективи працевлаштування за отриманою професію.
Під час проведення ярмарки учасникам було запропоновано багато видів друкованих матеріалів, серед яких були буклети та листівки, довідники та матеріали навчальних закладів з інформацією. Звичайно, школярі будуть ще змінювати думку про вибір професійного шляху, але в їхній пам’яті надовго залишиться проведений захід. Адже замислюватися над тим, «ким я хочу бути» потрібно уже сьогодні.

/Files/images/admin/104 копи.jpg

Обери майбутнє

Вибір професії – одне з найбільш відповідальних рішень, які приймає людина у житті. Відколи живе людство – існує і проблема вибору занять, трудової діяльності, професійної кар’єри. Давно, дуже давно люди збагнули: справжню насолоду приносить лише та праця, яка обирається за власним бажанням, відповідно до інтересів, покликання, здібностей особистості.

14 листопада 2014 року відбувся районний відбірковий етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд Баришівського району «Обери майбутнє», у якому, відповідно до поданих заявок, взяли участь 8 команд.

Свої таланти, винахідливість, кмітливість, почуття гумору учасники заходу представили в різноманітних конкурсах, а саме: «Візитівка», «Реклама професії», «Музичний» та конкурс капітанів. Переможцем стала команда Морозівського НВК «Вибір Є», яка представить Баришівський район на обласному етапі. Команді вдалося створити яскраве дійство на сцені, донести до глядачів через жарти та гумор актуальні професії та спеціальності.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Слухай Надія Михайлівна нагородила переможців грамотою, а від центру зайнятості команда отримала подарунки.

ОБЕРИ МАЙБУТНЄОБЕРИ МАЙБУТНЄОБЕРИ МАЙБУТНЄОБЕРИ МАЙБУТНЄОБЕРИ МАЙБУТНЄОБЕРИ МАЙБУТНЄОБЕРИ МАЙБУТНЄОБЕРИ МАЙБУТНЄ

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Травень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031