• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Пам'ятаємо Героя

Пам'яті Героя!


/Files/images/admin/104 копи.jpg

Картинки по запросу попович денис григорович

/Files/images/admin/104 копи.jpg

Попович Денис Григорович

(позивний «Денді»), народився 28 червня 1979 року в селі Морозівка (Баришівський район) Київська область, навчався в Морозівському навчально-виховному комплексі «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів – ясла-садок» з 1986 року по 1994 рік ( Морозівська ЗОШ).
Солдат, гранатометник Зведеного загону Повітряних Сил ЗСУ, військовослужбовець 40-ї бригади тактичної авіації Повітряного командування «Центр», в/ч А1789 (Васильків).
Призваний за мобілізацією в серпні 2014 року.
22 січня 2015 року, загинув в зоні АТО при танковому наступі російських окупантів під час виконання бойового завдання в районі аеропорту Донецька від ворожої кулі.
Залишились дружина та двоє синів 4 і 7 років. Похований у рідному селі.

Вічна пам’ять Герою!

/Files/images/admin/104 копи.jpg

Пам\'яті Героя

22 січня 2017 року минуло два роки з дня загибелі Дениса Поповича.

23 січня учні та педагоги МорозівськогоНВК, який носить ім’я героя, згадали колишнього учня навчального закладу, загиблого бійця АТО Дениса Григоровича Поповича, який здійснив справжній подвиг – віддав своє життя, зі зброєю в руках захищаючи свободу України.

Денис Попович із позивним Денді загинув 22 січня 2015 року, коли вся країна відзначала День Соборності. Він разом із іншими військовослужбовцями тримав оборону у селі Опитному, Ясинуватського району, Донецької області. Там і прийняв свій останній бій…

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблого земляка, а на могилу Герою лягли живі квіти.

На Сході точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Але ми знаємо, що ми – єдині, що перемога буде за нами. Єдина Україна – іншого шляху у нас немає.

Саме за це зараз в АТО воюють наші герої. На полі битви – захисники, воїни. Вони мужні, сміливі, хоробрі. Не шкодуючи власного життя, захищають неньку-Україну.

Допоки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв. Адже вони ризикують своїм життям, аби ми жили в мирній квітучій Україні.Пам\'яті ГерояПам\'яті Героя

/Files/images/admin/104 копи.jpg

Відкриття стели на честь Героя

Відкриття стели на честь Героя

25 років українській державі, але це лише мить, незначна частина нашого минулого. І знову життя поставило перед нами випробування, примусило кожного українця відчути свою причетність до своєї країни, а також зрозуміти, що ми – господарі на власній землі.

На Сході точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Але ми знаємо, що ми – єдині, що перемога буде за нами. Єдина Україна – іншого шляху у нас немає.

Саме за це зараз в АТО воюють наші герої. На полі битви – захисники, воїни. Вони мужні, сміливі, хоробрі. Не шкодуючи власного життя, захищають неньку-Україну.

11 листопада 2016 року у Морозівському НВК зібралися учні, вчителі, батьки Дениса, його дружина з синами Кирилом та Іллею,а також запрошені гості: заступник голови Баришівської районної ради – Богдан Сергій Іванович,командир військової бригади А 1789 – Кравченко Володимир Васильович, м.Васильків; заступник командира по роботі з особовим складом військової бригади А 1789 – Махиня Віталій Петрович, м.Васильків; виконуючий обов’язки військового комісара Баришівського райвійськкомату – Федченко Олександр Олександрович; Морозівський сільський голова – Саміленко Наталія Анатоліївна; настоятель Свято-Успенської церкви – отець Миколай. Всі присутні вшанували пам'ять випускника нашої школи, загиблого в боях на Сході, Поповича Дениса Григоровича, який 22 січня 2015 року, тримаючи оборону в бою зі значно переважаючими силами противника, загинув, коли кулеметна черга спинила хоробре серце і перервала життя справжнього патріота.

Денис був посмертно нагороджений орденами та нагрудними знаками «За мужність III ст», «За оборону Донецького аеропорту», від побратимів орден – «Обов'язок виконано з честю», а також орденом від командира військової частини А 1789, «70 років військовій бригаді міста Васильків».

Щоб увіковічити пам'ять про Героя, на території Морозівського НВК, де 22 роки тому Денис разом зі своїми друзями вчився, змагався, бешкетував, сподівався і мріяв, відкрили стелу на його честь, а також заступник голови Баришівської районної ради, Богдан Сергій Іванович, зачитав рішення сесії районної ради №240-10-07 про зміну повного найменування юридичної особи та юридичної адреси Морозівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів – ясла-садок» у Морозівський навчально-виховний комплекс «спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів – ясла-садок» імені Дениса Поповича.

Допоки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв. Денис Попович зі стели щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів, нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.Відкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь ГерояВідкриття стели на честь Героя

/Files/images/admin/104 копи.jpg

Вшанували. Йому в віках судилося безсмертя

Відкриття меморіальної дошки

Пішов у смерть – і повернувся в думі,
і вже тепер ніхто його не вб'є...
Ліна Костенко

Похмурого квітневого дня на подвір’ї Морозівського НВК відбулася урочиста і водночас хвилююча подія: на будівлі школи відкрито меморіальну дошку на честь колишнього учня цього навчального закладу, загиблого бійця АТО Дениса Григоровича Поповича, який здійснив справжній подвиг – віддав своє життя, зі зброєю в руках захищаючи свободу України.

В урочистому заході взяли участь заступник голови КОДА Д.В.Христюк, т.в.о. голови Баришівської райдержадміністрації Д.М.Загуменний, голова Баришівської районної ради О.І.Ільченко, родина Поповичів, керівник апарату райдержадміністрації Д.В.Мусієнко, депутати районної ради А.М.Ільєнко та В.Ю.Бусел (Вадим Юрійович виготовив дошку за власні кошти), бойові побратими загиблого, учні школи, громада села.

Денис Попович із позивним Денді загинув 22 січня цього року, коли вся країна відзначала День соборності. Він разом із іншими військовослужбовцями тримав оборону у селі Опитному Ясинуватського району Донецької області. Там і прийняв свій останній бій…

«Хто ще кілька місяців тому знав, що на нашій землі трапиться таке лихо, хто міг повірити, що в серці Європи будуть гинути люди, захищаючи свою Батьківщину? – із болем у голосі промовив Дмитро Христюк. – Сьогодні йдуть у безсмертя найкращі, навіки перестають битися їхні молоді серця. Ми не маємо права забути бодай одне ім’я захисника, який віддав своє життя за нас, за наше майбутнє».

Звертаючись до батьків загиблого героя, Дмитро Вікторович подякував їм за виховання справжнього патріота, який був у першій шерензі сміливців, що виборюють свободу Батьківщини. А громаду села та й усього району закликав шанувати пам'ять земляків – мужніх захисників України, повсякчас підтримувати родини, котрі втратили на жорстокій війні своїх батьків, чоловіків, синів…

«Денис був учнем нашої школи, старанно навчався, охоче відгукувався на прохання допомогти, – пригадував директор Морозівського НВК А.М.Ільєнко. – Саме тому, коли Україна опинилася в біді, він, не вагаючись, пішов її боронити. Він – справжній герой!»

Не стримуючи сліз, згадувала свого сина і мати загиблого – Надія Леонідівна, міцно тримаючи за руку онука Іллюшу. Вона подякувала представникам влади та односельцям за проявлені небайдужість та співчуття до їхнього горя і побажала всім найголовнішого – мирного і світлого неба над Україною.

Багато теплих слів прозвучало цього дня на адресу Дениса. Рідні, друзі, бойові побратими згадували його як прекрасну людину, надійного друга і товариша, доброго і люблячого сина, чоловіка й батька.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблого земляка, а до меморіальної дошки лягли живі квіти.

…Навіть погода сумувала цього дня за вірним сином свого народу. А Денис, як живий, усміхався землякам із гранітної пам’ятної дошки, ніби запитуючи кожного: «А що ти зробив для своєї Батьківщини?»

Жанна Гаркавенко
P.S.

Адміністрація Морозівського НВК висловлює щиру подяку Буселу Вадиму Юрійовичу за виготовлення дошки, голові батьківського комітету НВК Савчуку Олегу Борисовичу за допомогу у її встановленні та Савчук Наталії Валеріївні за підготовку і проведення цього урочистого заходу.

/Files/images/admin/104 копи.jpg

/Files/images/admin/104 копи.jpg

Державне свято День Соборності України учні школи відзначили урочисто та патріотично. Для школярів 6-11 класів було проведено захід національно-патріотичного спрямування: «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг».Під час свята дітям нагадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. На захід завітали батьки випускника нашої школи Дениса Поповича, який 22 січня 2015 року віддав своє життя, захищаючи східні кордони України. Надія Леонідівна розповіла учням про мужній вчинок свого сина. Окрім цього мамав шкільному музеї поділилася з учнями 2-б класу своїми спогадами про сина Героя. Діти з цікавістю та із захопленням слухали розповідь Надії Леонідівни. Учні 10-11 класів, разом з класними керівниками, вшанували пам’ять Героїв, поклавши квіти до могил Юрія Поправки, Дениса Поповича та Олександра Чуйка.

У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила». Також діти намалювали яскраві газети та малюнки, приурочені до Дня Соборності. Протягом дня учні мали змогу відвідати шкільний музей. А щоб підкреслити значення свята, одягнулися у вишивані сорочки.

Кульмінацією святкування стало проведення флешмобу: «Живий ланцюг єднання». На подвір’ї школи учні створили символічний тризуб, атакож, тримаючи державний прапо, створили нерозривний, символічнийланцюгєдності,щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.

/Files/images/83017140_174177027164247_7698079204146937856_n.jpg/Files/images/82928183_1483194415179522_5954081963802361856_n.jpg/Files/images/82770297_201924554187403_8788334606169407488_n.jpg/Files/images/82580969_599751707255245_1572024112702816256_n.jpg/Files/images/82996668_193797815137066_1443039995626520576_n.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Травень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031