НАШІ ПЕРЕМОГИ

Картинки по запросу державний прапор україни анімація

Баскетбольна команда учнів ОЗО "Морозівський ліцей ім. Д. Поповича", під керівництвом тренера, вчителя фізкультури, Саміленка С.О., взяла участь у проведені районного етапу змагань серед учнів 7-11 класів. Команда здобула перше місце і готуються до участі у обласних змаганнях.

1-3.03.2024 року в м. Прага (Чехія) відбувся Міжнародний турнір класу А «Czech Open», в якому взяли участь 13 країн (близько 40 клубів). Наші учні мали честь змагатися в складі збірної команди від України! Пишаємося нашими учнями, вихованцями тренера Богдана Новицького. За результатами змагань посіли такі місця:Пайончківська Софія І місце спаринг, Крутінь Володимир ІІ місце спаринг, Попов Ілля ІІ місце спаринг, Сорокін Кіріл ІІІ місце спаринг

Вітаємо наших переможців!

Футбольна команда учнів Морозівського НВК, під керівництвом тренера, вчителя фізкультури, Гайового О.П., взяла участь у проведені районного етапу щорічних обласних змагань серед учнів 1-2 та 4-5 класів «Футбольні надії Київщини». Футболісти показали себе з кращого боку, обидві команди здобули перше місце і готуються до участі у обласних змаганнях.

Наші перемогиНаші перемоги

І етапу Чемпіонату України з баскетболу 3х3

Подвійна перемога

06 листопада 2014 року відбулися змагання І етапу Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів.

У ЦПР «Мрія» змагалися команди юнаків з десяти навчальних закладів району. За результатами змагань перемогу здобула команда Морозівського НВК, найкращими бомбардирами стали Корнієнко Володимир, Лисенко Богдан, Столярчук Василь.

У цей же час у Баришівській ДЮСШ проходили змагання серед команд дівчат із шести шкіл. Ігри проходили досить цікаво, з дівочим запалом та завзяттям. Наші юні баскетболістки проявили неабияку майстерність та продемонстрували волю до перемоги і як результат – стали переможцями. Найбільше голів забили Бусел Яна та Гайова Тетяна.

Подвійну перемогу святкували команди юнаків та дівчат Морозівського НВК разом із своїм тренером, вчителем фізичної культури, Гайовим Олександром Петровичем, адже в черговий раз вони стали чемпіонами

18 жовтня 2014 року в с. Заворичі, Броварського району, проходив турнір з міні-футболу серед дівчат.
У змаганнях взяли участь п'ятнадцять збірних команд Київської області.
Збірна команда нашого району, очолювана тренерами Гайовим Олександром Петровичем (Морозівський НВК) та Глушко Валентиною Миколаївною (Волошинівський НВК) боролися за перемогу у грі. З завданням дівчата справились, здобувши третє призове місце.
Збірну команди нагородили почесним кубком і грамотою, а кожна з учасниць збірної команди району була нагороджена медаллю.
Молодці!!! Картинки по запросу державний прапор україни анімація
28.03.2014 в Баришівській ДЮСШ та Баришівському НВК відбулися зональні змагання другого етапу Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів.
В Баришівській ДЮСШ змагались команди юнаків. Баришівський район представляли баскетболісти Морозівського НВК, переможці І-го етапу змагань Чемпіонату України з баскетболу, а також команди Яготинського, Переясла-Хмельницького, Згурівського районів та м.Березань.
Згідно Регламенту змагання проходили за коловою системою.
За результатами змагань в напруженій, безкомпромісній боротьбі місця розділилися наступним чином: бронзовими призерами змагань стала команда Переясла-Хмельницького району, друге місце посіла наша команда Морозівського НВК, а переможцями змагань стала команда Яготинського району.
В Баришівському НВК проходили змагання серед дівчат. Тут приймала участь менша кількість команд. Це команда Баришівського району, яку також представляли баскетболістки Морозівського НВК- переможці І-го етапу змагань Чемпіонату України з баскетболу, а також команди Яготинського, Переясла-Хмельницького та Згурівського районів. Але не дивлячись на це ігри проходили досить цікаво, з дівочим запалом та завзяттям. Команди показали неабияку майстерність та продемонстрували волю до перемоги, всі учасники були гідні призових місць.
Та місця у змаганнях між дівочими командами розподілилися наступним чином: третє місце посіла команда Яготинського району, срібними призерами стали баскетболістки Переяслав-Хмельницького району, а беззаперечним лідером серед цих команд, отже чемпіонками змагань стали наші дівчата команди Морозівського НВК, які і будуть представляти наш район на фінальному етапі змагань.
Побажаємо нашим баскетболісткам гідно виступити у фіналі Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів.
Окремо слід подякувати вчителю фізичного виховання Морозівського НВК – Гайовому Олександру за професійну підготовку своїх команд та відповідальне ставлення за доручену справу.

19 березня 2014 року команда Морозівського НВК стала абсолютним чемпіоном у І (районному) етапі Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів

/Files/photogallery/732/IMG_Капітан команди Морозівка.JPG/Files/photogallery/732/IMG_Капітан чемпіонів Морозівка.JPG/Files/photogallery/732/IMG Абсолютні Чемпіони І-го етату Чемпіонату України з баскетболу Команда юнаків та дівчат Морозівського НВК.JPG