• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дистанційне навчання

УВАГА!!!


З 25 січня по 07 лютого 2022 року освітній процес буде організувано з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до протокольного рішення засідання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради від 24.01.2022 № 01, наказу відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради від 24.01.2022 №28-о "Про переведення на дистанційне навчання окремі заклади освіти Баришівської селищної ради", наказу ОЗО "Морозівський НВК ім. Д.Поповича" від 24.01.2022 №04

УВАГА!!!

З 11 травня 2021 року відновлюється освітній процес за денною формою навчання відповідно до протокольного рішення позачергового засідання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради від 30.04.2021 № 15, наказу відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради від 06.05.2021 № 135 "Про відновлення освітнього процесу в закладах та установах Баришівської селищної ради", наказу Морозівського НВК ім. Д. Поповича від 06.05.2021 №46 "Про відновлення освітнього процесу у Морозівському НВК ім. Д.Поповича".

УВАГА!!!

Відповідно до протокольного рішення позачергового засідання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради від 30.04.2021 № 15: з 11 травня 2021 року відновлення освітнього процесу у приміщеннях закладів дошкільної, загальної середньої освіти.

УВАГА!!!

З 05 травня по 07 травня 2021 року освітній процес буде організувано з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до протокольного рішення позачергового засідання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради від 30.04.2021 № 15, наказу відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради від 30.04.2021 № 134 "Про посилення обмежувальних заходів їз запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2", наказу Морозівського НВК ім. Д. Поповича від 30.04.2021 №45 "Про посилення обмежувальних заходів їз запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2".

УВАГА!!!

З 26 квітня по 10 травня 2021 року освітній процес буде організувано з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до протокольного рішення позачергового засідання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради від 23.04.2021 № 14, наказу відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради від 23.04.2021 № 132 "Про посилення обмежувальних заходів їз запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2", наказу Морозівського НВК ім. Д. Поповича від 23.04.2021 №43 "Про посилення обмежувальних заходів їз запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2".

УВАГА!!!

З 16 квітня по 30 квітня 2021 року освітній процес буде організувано з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до протокольного рішення позачергового засідання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради від 16.04.2021 № 13, наказу відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради від 16.04.2021 № 126 "Про посилення обмежувальних заходів їз запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2", наказу Морозівського НВК ім. Д. Поповича від 16.04.2021 №39 "Про посилення обмежувальних заходів їз запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2".

УВАГА!!!

З 12 квітня по 16 квітня 2021 року освітній процес буде організувано з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до протокольного рішення позачергового засідання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради від 08.04.2021 № 12, наказу відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради від 08.04.2021 № 122 "Про посилення обмежувальних заходів їз запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2", наказу Морозівського НВК ім. Д. Поповича від 09.04.2021 №36 "Про посилення обмежувальних заходів їз запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2".

УВАГА!!!

З 29 березня по 09 квітня 2021 року освітній процес буде організувано з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до протокольного рішення позачергового засідання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради від 24.03.2021 № 10, наказу відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради від 24.03.2021 № 99 "Про посилення обмежувальних заходів їз запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2", наказу Морозівського НВК ім. Д. Поповича від 24.03.2021 №26 "Про посилення обмежувальних заходів їз запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2".

УВАГА!!!

З 11 березня по 19 березня 2021 року освітній процес буде організувано з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до наказу ВОМС від 10.03.21 №73 "Про організацію дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти" та на виконання рішення комісії ТЕБ та НС Баришівської селищної ради від 10.03.21 №09.
Наказ Морозівського НВК ім. Д.Поповича "Про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання" №22 від 10.03.2021

Локдаун для шкіл

МОН пояснило, що робити з дітьми

школа

Міністерство освіти та науки опублікувало роз'яснення, що робити зі школярами під час локдауну, який уряд анонсував 8-24 січня.

Чиновники наполягають, що державні та приватні школи не можуть працювати у звичному режимі у цей час. Але можуть навчати дистанційно, або ж продовжити новорічні канікули.

"Через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати школи 8-24 січня 2021 року, водночас заклади зможуть оголосити на цей період канікули", - таку інструкцію направило МОН школам.

8-24 січня учням заборонили відвідувати заклади загальної середньої освіти незалежно від форми власності. Обмеження не стосуються дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

Зміни в системі освіти під час ЛОКДАУНУ

До кінця ЛОКДАУНУ навчання відбувається лише дистанційно. Структуру та форму дистанційного навчання визначає педагогічна рада школи, враховуючи освітню програму, навчальний план та особливості кожного закладу і регіону.
Таким чином школа має можливість адаптувати програму до технічних можливостей учнів і вчителів.
В спеціальних закладах освіти, закладах освіти для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, освітній процес також необхідно організовувати за допомогою використання дистанційних технологій.

Школа може організувати дистанційне навчання за допомогою поєднання

- онлайн-занять через Zoom, Skype, Instagram, Google Hangouts;
- заздалегідь записаних відеоуроків від вчителя чи із зовнішніх освітніх ресурсів;
- завдань для самостійної роботи з подальшою перевіркою;
- безкоштовних вебсервісів та платформ, наприклад, Google Classroom, Moodle, Microsoft Teams;
- перегляду телеуроків проєкту «Всеукраїнська школа онлайн» на українських телеканалах чи YouTube-каналі МОН. Розклад телеуроків – за посиланням.
Як виставляти оцінки та заповнювати журнал під час дистанційного навчання?
Під час будь-якої форми дистанційного навчання вчитель може робити нотатки про перебіг навчання, зазначати оцінки.
Заповнити класний журнал можна буде після карантину, коли вчителі з учнями повернуться до школи. Якщо є, можна вести електронний журнал.
Яка роль батьків?
Батьки – повноцінні учасники освітнього процесу, і учні потребують їхньої підтримки під час навчання. Результати міжнародного дослідження PISA показують, що ті діти, яких підтримують батьки, мають кращі результати навчання.
Також в умовах карантину важливо технічно допомогти дітям отримувати знання.

Коли учні отримають свідоцтво про освіту?

Карантин жодним чином не вплине на можливість своєчасно отримати документи про освіту, оскільки весь процес замовлення відбувається електронно. База даних подається наприкінці попереднього року, а уточнені списки – у травні 2020-го.
Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено до 15 червня 2020 року.
Як відбуватиметься підсумкове оцінювання?
Підсумкове оцінювання (тематичне, семестрове та річне) може здійснюватися віддалено, із використанням цифрових технологій для всіх учнів, включно з тими, що здобувають освіту за однією з індивідуальних форм (педагогічний патронаж, сімейна (домашня), екстернат).
Підсумкова оцінка за семестр виставляється з урахуванням результатів тематичного оцінювання, отриманих учнями під час дистанційного навчання та до його початку, практичних робіт з навчальних предметів природничого циклу, результатів оцінювання різних видів мовленнєвої діяльності учнів тощо. Якщо з навчального предмета не передбачено тематичних підсумкових робіт, підсумкова оцінка може виставлятися за результатами поточного оцінювання. Учні, які не мають результатів поточного оцінювання з об'єктивних причин, можуть бути оцінені за результатами проведення семестрової контрольної роботи.
Тематичні та семестрові підсумкові роботи, які було проведено в умовах дистанційного навчання під час карантину, записуються в класному журналі без зазначення дати їх проведення.
Річне оцінювання виставляється з урахуванням результатів оцінювання за перший та другий семестри навчального року.
Що таке коригуюче навчання?
Відразу ж після закінчення карантину на основі вивченого матеріалу вчитель з'ясовує, які прогалини існують у знаннях учнів. Відповідно до цього, він корегує свою педагогічну діяльність - обирає відповідні педагогічні стратегії та методи навчання, щоб ще раз повернутися до вивченого і задовольнити освітні потреби більшості учнів класу. Якщо є індивідуальні прогалини у вивченому матеріалі окремих учнів, учитель допомагає їм опанувати матеріал самостійно.
Поради батькам на час пандемії та як говорити з дітьми про COVID-19 від ЮНІСЕФ Україна та МОН

УВАГА!!!! Шкільний сайт, через надмірне навантаження на сервер, дає збої в роботі! Завдання для дистанційної роботи та самостійного опрацювання вчителі надають в класні групи у VIBER, Classroom, проводять заняття на платформах Zoom та Meet/

Шановні учні, виконані завдання можна надсилати вчителям(згідно з предметом) на електронні адреси або спілкуватися через класні групи у Viber.

Энакі О.Р. yenakiolga@gmail.com

Никитюк Л.О. Lybov.nikityk@gmail.com 09805160553

Саміленко Н.А. saminata@meta.ua

Щипанова Н.О. – 0663549368

Мірошніченко А.Г alla.miroshnichenko@ukr.net

Волошина С.П. – vs3619112@gmail.com

Петренко О.П. - olya-2706@ukr.net

Пилипенко А. М. - pilipenko_alla@ukr.net

Бережна О.І. – 14081954oi@gmail.com 0972326294

Атаманюк С.С. ataman95@gmail.com

Самаєва Р.П. lana.samaieva@ukr.net

Саміленко С.О. semik2010@meta.ua

Колесник Н.А. nadijakolesnuk81@gmail.com

Литовка Л.В. LV_inf_2018@ukr.net

Буряк С.В. sburyk@gmail.com

Губань В.О. gubanvalentina@gmail.com

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Травень 2022 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031